KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15407428
nr 1540 7428
Blandteknik
Kina, modell äldre. Blandteknik, bildmått: 32x26 cm, yttermått inklusive ram: 77x41 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:03:47
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
700 kr